O festivalu

Kutnohorské léto 2023

Tisková zpráva k 15. ročníku festivalu

Celý program Kutnohorského léta 2023

15. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kompletní program Kutnohorského léta 2023 se Vám zobrazí kliknutím na nadpis článku.

Kutnohorské léto 2022

Letos už počtrnácté proběhl celoprázdninový festival s názvem Kutnohorské léto, festival netradičních prohlídek památek a dalších zajímavostí v Kutné Hoře a okolí.

Celý program Kutnohorského léta 2022

14. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kompletní program Kutnohorského léta 2022 se Vám zobrazí kliknutím na nadpis "Celý program Kutnohorského léta 2022".

Kutnohorské léto 2021

Letos už potřinácté proběhl celoprázdninový festival s názvem Kutnohorské léto, festival netradičních prohlídek památek a dalších zajímavostí v Kutné Hoře a okolí.

Kutnohorské léto 2020

12. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kutnohorské léto 2019

11. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kutnohorské léto 2018

10. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kutnohorské léto 2017

Kutnohorské léto 2017 nabídlo obyvatelům i návštěvníkům Kutné Hory 15 pravidelně se opakujících produkcí. Během měsíců červenec až září navštívilo festival celkem 4 363 platících návštěvníků. Festival Kutnohorské léto 2017 se konalo za podpory Středočeského kraje a Města Kutná Hora.

Celý program Kutnohorského léta 2017

9. ročník celoprázdninového festivalu netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení v Kutné Hoře a okolí.

Kompletní program Kutnohorského léta 2017 se Vám zobrazí kliknutím na nadpis "Celý program Kutnohorského léta 2017".

UPOZORNĚNÍ

Osoby, které se zúčastní produkcí Kutnohorského léta, udělují pořadateli souhlas k pořizování jejich podobizny a k pořizování zvukového či obrazového záznamu a dále souhlas obdržená data z této akce využít v souladu s § 85 a § 89 Občanského zákoníku a šířit je obvyklým a přiměřeným způsobem.

Kutnohorské léto 2016

Kutnohorské léto 2015


Kutnohorské léto 2014

Již šestým rokem proběhl festival s názvem Kutnohorské léto, festival s podtitulem Jeden den nestačí, festival netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení probíhajících v Kutné Hoře a okolí od června do září. Kutnohorsko o.p.s. připravilo program pro obyvatele a návštěvníky města ve spolupráci s několika provozovateli památek i jiných zajímavých objektů. Letošní Kutnohorské léto nabídlo obyvatelům i návštěvníkům Kutné Hory 16 pravidelných produkcí. Některé produkce se od minulého ročníku nezměnily, jiné byly upraveny, některé se neopakovaly, jiné ale přibyly.

Výstava iQ pobyt v Kutné Hoře

Prvním projektem obecně prospěšné společnosti Kutnohorsko.cz, která vznikla transformací z občanského sdružení Kutnohorsko.cz počátkem roku 2014, bylo pořádání úspěšné putovní interaktivní výstavy s názvem iQ pobyt. Výstava byla otevřena denně od 1. února do 15. března a svým návštěvníkům nabídla na 50 her, kvízů, hlavolamů a hádanek, skládaček a optických klamů.

Kutnohorské léto 2012

Po celé léto, od června do září 2012, probíhal v Kutné Hoře již 4. ročník multižánrového kulturního festivalu Kutnohorské léto, festivalu nejen netradičních či večerních prohlídek památek s kostýmovanými průvodci, ale i dalších hudebních či divadelních představení.

Tradiční zahájení prázdninových akcí

Létavítání aneb Škola není nuda je celodenní zábavně-vzdělávací program pro děti i jejich rodinné příslušníky, který proběhl v ulicích Kutné Hory na závěr minulého školního roku, dne 29. června 2012.

Kutnohorské léto 2011

Kutnohorské léto 2011 navštívilo více než 2000 návštěvníků! A otevřel se nový programový prostor v parku U Tří pávů!

Kutnohorské léto 2010

Celoprázdninový kulturně zábavný festival probíhající v létě roku 2010 ve městě Kutná Hora od června do poloviny září 2010. Určen je pro všechny tuzemské i zahraniční návštěvníky města.

Festival Kutnohorské léto je tu už od roku 2009

Léto budiž pochváleno. A Kutnohorské léto budiž využito do poslední možnosti, kterou nabízí. Každý má svou představu o dovolené a odpočinku. Zastánci pasivního povalování na chalupě, nebo na pláži to mají jasné. Pro ty aktivnější, kteří přece jen chtějí odpočinek využít k poznávání a zábavě, máme docela snadný recept. Produkce Kutnohorského léta opět nabízí na každý den v týdnu nové pořady, které lze vhodně doplnit dalšími volnočasovými aktivitami. Pro ty, jež si neumí představit, že by místo na dovolenou k moři jeli třeba do Kutné Hory, zkusíme nastínit možnosti, které se jim o dnech volna nabízejí...

předchozí měsíc
další měsíc